Глеюватський ЗДО "Веселка"

Методична робота

Також 7 березня пройшло засідання експертної групи атестаційної комісії, яка заслухала звіт вихователя Прилуцької Катерини щодо роботи в міжатестаційний період.

29 вересня в Глеюватській громаді відбувся форум освітян "Сучасна освіта - вектор розвитку громади", присвячений Всеукраїнському дню дошкілля та Дню працівників освіти під час якого педагогічні працівники нашого закладу отримали 7 сучасних ноутбуків, придбаних за кошти місцевого бюджету для забезпечення ефективної роботи в умовах дистанційного навчання. Дякуємо за небайдуже ставлення до дитячих потреб, за те, що не залишаєтесь осторонь вирішення проблемних питань!

З метою підвищення рівня поінформованості педагогів закладу щодо формування логіко-математичної компетентності дошкільників за допомогою розвиваючих ігор, 11 жовтня в нашому закладі відбувся семінар-практикум на тему: «Через дію до пізнання». Такі заходи розширюють теоретичні знання та практичні навички педагогів, дають бажані результати.

17 листопада відбулась педагогічна рада на тему "Сучасні підходи до розвитку логіко-математичного розвитку дошкільників". Під час якої педагоги закладу ділись власним досвідом, розширювали та поглиблювали знання та практичні навички з формування логіко – математичної компетентності дітей дошкільного віку шляхом розвитку уміння здійснювати математичні та логічні операції на заняттях логіко-математичного розвитку.

2 лютого в нашому закладі для педагогів пройшов семінар-практикум "Можливості STREAM-освіти в сучасному ЗДО: розвивальне середовище". Сучасна освіта має бути спрямована не на подачу дітям окремих знань з різних галузей, а на їх інтеграцію. Саме за цієї умови у дошкільнят формується цілісна картина світу й здатність застосовувати набуті знання та вміння у різних життєвих ситуаціях. Тож ми повинні розвивати здібності дошкільнят до точних та гуманітарних наук саме в тісному взаємозв’язку. Реалізовувати поставлені завдання нам допомагає новий напрям освіти – STREAM.

7 березня в нашому закладі була проведена педагогічна рада на тему:"Про STREAM-освіту як інноваційний підхід до розвитку базових компетенцій дітей дошкільного віку". Метою якого є: розширювати кругозір, розвивати і спонукати дітей до творчого мислення, систематичних умовиводів і розкриття свого потенціалу для формування їх власного майбутнього через досвід реалізації безмежних можливостей людини. Надихати і розвивати творців майбутнього, закласти фундамент для майбутніх вчених, винахідників, фахівців, що йдуть в ногу з часом.